У Палаті представників США вимагають перевірити свідчення Клінтон щодо її електронного листуванняГолови-республіканці двох комітетів Палати представників США попросили Міністерство юстиції розпочати розслідування на предмет правдивості свідчень у Конгресі екс-держсекретаря Гілларі Клінтон щодо її електронного листування.

«Докази, зібрані ФБР в ході розслідування справи про використання Клінтон персональної пошти, як видається, прямо суперечать деяким аспектам її присяги в Конгресі», – йдеться у листі від федерального прокурора Ченнінга Філліпса.

Також голова комітету з нагляду і державної реформи Джейсон Чаффетц попросив ФБР надати йому доступ до їхніх файлів у справі Клінтон.

Після річного розслідування повідомлень електронної пошти Клінтон, ФБР рекомендував не висувати жодних кримінальних обвинувачень потенційному кандидатові від Демократичної партії у президенти США. Згодом міністр юстиції США Лоретта Лінч заявила, що приймає рекомендації ФБР і не висуватиме обвинувачення колишньому держсекретареві Гілларі Клінтон.

Водночас таке рішення викликало різку критику з боку республіканців у Конгресі. Там вказували на те, що ФБР все ж визнало «вкрай недбале» поводження Клінтон з електронною поштою, де були документи з секретною інформацією. Клінтон заявила, що стежила за даними у приватній електронній скриньці.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: