Чартерні рейси до Туреччини відновляться найближчим часом – Мінтранс РосіїРосія невдовзі відновить чартерні рейси до Туреччини, повідомив міністр транспорту Російської федерації Максим Соколов.

«Чартерні перевезення будуть відновлені найближчим часом. Рішення за урядом Росії», – цитує Соколова агенція ТАСС.

Минулого тижня прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив Мінтрансу та іншим відомствам подати пропозиції щодо відновлення польотів між Росією і Туреччиною протягом тижня, а також «зважити на безпеку і терористичну загрозу».

Росія закрили чартерний трафік наприкінці минулого року і застосувала санкції щодо Анкари після збиття Туреччиною російського літака біля її кордону з Сирією.

Але наприкінці минулого місяця після дипломатичної та економічної війни між двома країнами відносини почали розморожуватись. Це сталось після того, як прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив жаль з приводу смерті російського пілота на борту збитого літака.

Російські туроператори вже відновили продаж турів до Туреччини в рамках регулярних комерційних рейсів. 9 липня перший за 8 місяців літак з російськими туристами приземлився в турецькій Анталії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: