Ізраїль заборонив діяльність молодіжного палестинського руху на своїй територіїМіністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман підписав розпорядження про заборону діяльності в країні палестинської групи «Аль-Хірак Аль-Шабабі» («Молодіжний рух») за рекомендацією агенства внутрішньої безпеки. Про це йдеться в повідомленні відомства від 11 липня.

Ізраїльська розвідка знайшла «достатньо інформації, яка вказує, що група під керівництвом Хезболли та Ірану здійснює напади на ізраїльтян і розпалює хвилю насильства на Західному березі, в Східному Єрусалимі, в Ізраїлі та Палестинській автономії», сказав міністр.

Водночас в самій групі стверджують, що молоді люди прагнуть змінити ситуацію на Західному березі через громадянську активність.

«Насправді це терористична група на чолі з двома противниками Палестинської автономії…Викриття організації, межі її діяльності, а також справжні цілі ще раз демонструють зусилля Ірану і Хезболли з просування терористичної діяльності проти Ізраїлю», – йдеться в повідомленні Міністерства оборони Ізраїлю.

Військові стверджують, що члени «Молодіжного руху» багато разів кидали коктейлі Молотова в натовп людей, робили спроби бомбардувань з використанням саморобних вибухових пристроїв, а також намагалися порушити електропостачання на залізниці Єрусалима і провокували заворушення на Храмовій горі.

За даними спецслужб, лідерами організації є манір Шапік Салім Асалі, що проживає в Лівані, та Халамі Атія Балабісі, який живе в Йорданії. «Вони фінансуються Хезболлою та Іраном», – заявили ізраїльські військові.

Армія Ізраїлю вважає підтримуваний Іраном шиїтський войовничий рух «Хезболла» в Лівані своїм головним ворогом, а прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу переконаний, що Іран може стати головним елементом дестабілізації у регіоні.

У квітні палестинські сили безпеки заарештували, як вони заявили – терористичний осередок, пов’язаний з групою «Аль-Шабабі», що планував теракт проти ізраїльтян. У затриманих було виявлено гвинтівки, гранати і велику кількість боєприпасів.

Ізраїльські офіційні особи заявили, великі групи молодих людей упродовж двох років з Юдеї, Самарії і Єрусалима регулярно літали до Лівану і Тунісу під приводом участі в конференціях з прав людини. В агенстві внутрішньої безпеки Ізраїлю заявили, що справжньою метою поїздок були зустрічі з ватажками екстремістів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: