Апеляційний суд зняв обвинувачення з Коцаби, його звільнили з-під вартиАпеляційний суд Івано-Франківській області зняв обвинувачення у перешкоджанні діяльності Збройних сил України з блогера Руслана Коцаби, його звільнили з-під варти у залі суду. 

Протягом чотирьох годин суд розглядав апеляційну скаргу у справі Коцаби. 

Сторона обвинувачення просила суд призначити блогерові покарання – 13 роківпозбавлення волі, а сторона захисту – скасувати рішення суду першої інстанції у частині звинувачень щодо перешкоджання діяльності ЗСУ і виправдати через відсутність складу злочину. 

12 травня Івано-Франківський міський суд призначив Коцабі покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців, визнавши його винним у перешкоджанні діяльності Збройних сил України, та знявши обвинувачення в державній зраді.

Коцабі інкримінували державну зраду, умисні дії, спрямовані на перешкоджання законній діяльності Збройних сил України. Раніше він неодноразово публічно виступав проти проведення в Україні чергової хвилі мобілізації та закликав її бойкотувати.

Незалежна медіа-профспілка України вважала обвинувачення проти Коцаби недостатньо обґрунтованими. Правозахисна організація Amnesty International назвала івано-франківського журналіста в’язнем сумління й закликала його звільнити.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: