«Опозиційний блок» закликає владу забезпечити безпеку під час «хресної ходи» 27 липняФракція «Опозиційний блок» закликає владу і правоохоронні органи забезпечити безпеку «хресної ходи» Української православної церкви Московського патріархату в Києві 27 липня.

«Мета Хресної ходи – продемонструвати прагнення вірян до миру і єдності країни, разом помолитися про припинення війни, повернення спокою й стабільності на нашу землю», – йдеться у заяві політичної сили. 

В «Опозиційному блоці» вважають, що навколо цієї акції в інформаційному полі відбувається «відверте й нічим не виправдане нагнітання».

Представники цієї політичної сили закликають владу та силовиків «не допустити реалізації радикальних намірів щодо розправи над ними (учасниками ходи – ред.), захистити життя та здоров’я людей задля збереження громадської злагоди та миру в Україні».

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що українські правоохоронці не допустять провокацій і порушень громадського порядку під час «хресної ходи» УПЦ МП.

У свою чергу, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе поінформувала, що «хресну ходу» супроводжують 250 поліцейських, а для недопущення провокацій у Києві залучатимуть 2,5 тисячі поліцейських.

Хресна хода розпочалася 3 липня на сході України, зі Святогірської лаври, а 9 липня – на заході країни з Почаївської лаври. 27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Русі-України, учасники обох походів мають намір зустрітися в Києві.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: