Унаслідок сутички біля кафе у Будинку профспілок в Києві затримали 17 людей – поліціяУнаслідок сутички біля кафе «Каратель», розташованому у Будинку профспілок на Майдані, до Шевченківського районного управління поліції доставили 17 учасників інциденту.

Як повідомила прес-служба поліції Києва, зараз встановлюються особи затриманих. 

«Основне завдання – з’ясувати встановити, хто ці люди, кого вони представляють, яка їхня мета і відібрати в них пояснення щодо подій біля кафе», – повідомили в поліції. 

Раніше сьогодні силовики повідомили, що біля кафе, яке розташоване у Будинку профспілок на Майдані, сталися сутички між мітингуючими. За даними поліції, вранці невідомі пошкодили двері кафе, згодом до Будинку профспілок підійшла ще одна група людей у супроводі людей у камуфляжах, вони пошкодили встановлений поряд паркан. У результаті виник конфлікт між протестувальниками, повідомили в поліції. 

Сьогодні навколо Будинку профспілок зібралися мітингарі, що вимагають відкрити замість кафе «Каратель» музей Героїв Небесної сотні.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: