Фейгін ініціюватиме ухвалення в Конгресі США резолюції про переслідування кримських татарРосійський адвокат Марк Фейгін вважає за необхідний розгляд у Конгресі США проблеми переслідування кримських татар на території окупованого Росією Криму.

«Щодо теми переслідувань кримських татар ми ініціюємо ухвалення відповідних резолюцій і звернень в американському Конгресі та ряді європейських структур. Справа клопітка, але спробуємо», – написав адвокат у Facebook.

Раніше Марк Фейгін оголосив, що долучається до захисту кримських татар, яких переслідують російські силовики. Зокрема, йдеться про справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, якого в анексованому Криму звинувачують у «сепаратизмі».

Переслідування проукраїнських і кримськотатарських активістів стали частим явищем в Криму після його анексії Росією. Про це неодноразово заявляли правозахисники. Вони закликають Кремль припинити порушення прав людини. Але Москва й російська влада Криму заперечують репресії.

Верховна Рада України оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції проти Москви. Росія заперечує окупацію Криму і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: