Муфтій Ісмагілов: мусульмани України засуджують теракт в НіцціГолова Духовного управління мусульман України шейх Саїд Ісмагілов заявляє, що мусульмани України засуджують теракт в Ніцці. 

«Це є гріх. Ісламська релігія все це забороняє. Вбивство невинних людей є одним з найтяжчих гріхів. Це є великим злочином. Ми засуджуємо і забороняємо такі речі і взагалі-то в ісламі вбивство заборонене. Справжній мусульманин ніколи так робити не буде», – сказав Муфтій мусульман України в коментарі Радіо Свобода. 

Саїд Ісмагілов додає, що наслідки теракту в Ніцці можуть бути негативними щодо мусульман Франції та Європи.

«Впевнений, що буде нова хвиля ісламофобії. На тлі цих злочинів свою політичну кар’єру можуть робити крайні праві політичні партії та рухи у Франції, які виступають перш за все проти мусульман. Всі ці злочини, перш за все, проти самих мусульман і проти доброго нашого імені, тобто мусульман Європи», – заявляє мусульманський духовний лідер України. 

У Ніцці 14 липня пізно ввечері 19-тонна вантажівка на великій швидкості врізалася в натовп і проїхала два кілометри, давлячи людей. Внаслідок цього загинули щонайменше 84 людини, поранені близько 150, з них 18 перебувають у критичному стані. За даними МЗС України, двоє українців поранені, один громадянин України загинув.

Нині офіційно встановлено особу водія вантажівки, який задавив десятки людей, які ввечері гуляли Англійською набережною і дивилися на феєрверк на честь Дня взяття Бастилії. Нападником виявився 31-річний франко-тунісець, убитий у перестрілці з поліцією. Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за напад.

Влада Франції оголосила в усій країні триденну жалобу за жертвами кривавого нападу. У Ніцці скасовані всі публічні заходи, закриті всі пляжі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: