Верховний суд Росії розгляне скаргу на заборону Меджлісу в окупованому КримуАпеляційна скарга на рішення російського Верховного суду Криму заборонити діяльність Меджлісу надійшла до Верховного суду Росії. Як повідомив у Facebook 15 липня перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, скарга надійшла до суду 14 липня і може бути розглянута до 14 жовтня.

Апеляція на рішення визнати Меджліс екстремістською організацією і заборонити його діяльність була подана до Верховного суду Росії 27 травня.

Наприкінці квітня 2016 року російська влада заборонила діяльність Меджлісу кримськотатарського народу на території окупованого Москвою півострова, звинувативши організацію в екстремізмі.

США, Євросоюз, Україна й Туреччина засудили цю заборону. У самому Меджлісі рішення про заборону назвали «черговою злочинною дією країни-агресора».

Верховна Рада України оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції проти Москви. Росія заперечує окупацію Криму і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: