Вибори у Дніпрі: різні екзит-поли віддали перемогу різним кандидатамЗа даними екзит-полів різних організацій, на виборах народного депутата у 27-му окрузі у Дніпрі перемагають різні кандидати.

За даними центру «Соціс», який проводив екзит-пол на замовлення Комітету виборців України, на окрузі перемагає самовисуванка, помічник міністра оборони України Тетяна Ричкова – 46,1%, у її найближчого суперника – місцевого бізнесмена, самовисуванця Загіда Краснова 30,5%, поінформували в КВУ. Решта кандидатів набрали по менш ніж 3% виборців. Було опитано майже 2 тисячі виборців станом на 19-у годину, за годину до кінця голосування, похибка складає 2%.

Водночас, за даними іншого екзит-полу, оприлюдненого експертом Міжнародного аналітичного центру соціології Дмитром Тарасюком, перед веде Загід Краснов – у нього 45,1%, у Тетяни Ричкової – 41,3%. Решта кандидатів набрали менш ніж по 2% голосів. Дані про похибку не оприлюднені.

На мандат депутата Верховної Ради від 27-го округу у Дніпрі претендувало 59 осіб.

Через рекордну спеку – 40 градусів у тіні – та розпал сезону відпусток явка на виборчі дільниці Дніпра була рекордно низькою. За попередніми даними, вона склала трохи більше ніж 20%.

Проміжні вибори до Верховної Ради України відбулися 17 липня на 7 одномандатних округах.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: