Напад на поліцію в Казахстані: 7 людей загинули, двох – затрималиМіністерство внутрішніх справ Казахстану повідомляє про затримання другого підозрюваного у нападі на відділення поліції в Алмати 18 липня, внаслідок якого загинули троє поліцейських і четверо цивільних жителів. Ще вісім людей були поранені.

За даними міністерства, він був поруч із першим затриманим за підозрою в нападі, коли той намагався увійти до поліцейського відділку.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв скликає засідання Ради безпеки країни через події в Алмати.

Раніше МВС повідомило про затримання в ході збройного опору 27-річного чоловіка, уродженця Кизилординської області Казахстану. В Алмати оголошений «червоний» рівень небезпеки, жителям радять не виходити з дому. Наразі невідомо, чи поліція намагається затримати когось іще.

Затриманих підозрюють у нападі на відділення поліції в Алмати й офіс Ради національної безпеки Казахстану.

У Казахстані раніше був оголошений «жовтий» рівень небезпеки – у червні після нападу озброєних осіб у місті Актобе в північно-західній частині країни. Тоді загинули 28 людей.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: