Міністр спорту Росії Мутко не отримає акредитації на Олімпіаду – МОКМіністр спорту Росії Віталій Мутко не отримає акредитації на Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро, повідомляють російські агенції з посиланням на прес-службу Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Раніше Мутко у коментарі російській агенції ТАСС заявив, що готовий відмовитися від поїздки до Ріо-де-Жанейро, наголосивши, що головне – участь у змаганнях російських спортсменів.

У Міжнародному олімпійському комітеті заявили 19 липня, що будуть вивчені «легальні механізми» заборони всім російським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Для цього МОК створює дисциплінарну комісію.

Олімпійський комітет відмовляє в акредитації на Олімпіаді 2016 всім російським чиновникам, згаданим у доповіді комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) та призначає додаткові допінгові тести для всіх російських спортсменів, які брали участь у зимовій Олімпіаді у Сочі у 2014 році.

18 липня у WADA представили доповідь, з якої випливає, що російські антидопінгові лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів на вживання заборонених препаратів. При цьому до махінацій з аналізами спортсменів, за даними WADA, була причетна ФСБ.

У WADA закликали усунути російських спортсменів від всіх міжнародних змагань.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: