Лондон не починатиме процедури виходу з ЄС з у 2016 році – МейПрем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон не починатиме процедури виходу з ЄС до кінця 2016 року, щоб розробити «розумний і впорядкований вихід».

20 липня, під час спільної прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні, Тереза Мей заявила, що Великобританія не буде «йти» з Європи і збереже «тісні економічні зв’язки».

Ангела Меркель, своєю чергою, зазначила. що хоча для Лондона буде нормально тягнути час, щоб прояснити свою стратегію виходу, тривалий період невизначеності завдасть шкоди обом сторонам.

«Ніхто не хоче тривалого періоду невизначеності – ні британський народ, ні країни-члени ЄС», – сказала Меркель.

За словами німецького лідера, що офіційні переговори про вихід Великої Британії можуть початися лише після того, як Лондон оголосить про застосування статті 50 Лісабонського договору, що обумовлює умови виходу з ЄС.

20 липня Тереза Мей здійснила свою першу закордонну поїздку в якості голови британського уряду – до Німеччини.

Прем’єр Великої Британії також відвідає Францію для переговорів з президентом Франсуа Олландом.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: