Нападник на потяг у Німеччині був пакистанцем – ЗМІНімецькі медіа повідомляють, що застрелений поліцією 17-річний шукач притулку, який у поїзді напад на пасажирів з сокирою, був не афганцем, а пакистанцем.

20 липня державне німецьке телебачення ZDF повідомило, що документи, знайдені у помешканні хлопця, вказують, що він був громадянином Пакистану.

Хлопець, ім’я якого не називають, напав на пасажирів потяга у німецькому місті Вюрцбурґ, поранивши 5 людей.

Міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр, під час виступу на прес-конференції у Берліні 20 липня, заявив, що «немає підтверджень, що він, можливо, був не афганцем, а пакистанцем».

При цьому де Мезьєр наполягає, що офіційний реєстр вказує, що він народився в Афганістані.

Посол Афганістану у Німеччині Хамід Садек сказав 19 липня Радіо Свобода, що нападник не обов’язково є громадянином Афганістану, наголосивши, що деякі мігранти, що прибули до Європи, реєструвалися як афганці для отримання правової і фінансової вигоди.

Угруповання «Ісламська держава», яке взяло відповідальність за напад у Німеччині, опублікувало відео нападника, який обіцяв вчинити атаку. Але влада Німеччина наполягає, що цей хлопець, найімовірніше, не мав зв’язків з ісламістами.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: