ГПУ розслідує передачу Калєтніку землі у справі про незаконне виділення 900 га Бучанського лісуГенеральна прокуратура України заявляє, що розслідує факт передачі колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігореві Калєтніку землі у справі про незаконне вилучення з власності держави майже 900 гектарів Бучанського лісу в Київській області.

«Розслідують факт незаконного надання у власність 14 гектарів землі з щойно зазначеної мною кількості шляхом її передачі на 141 підставну фізичну особу, а згодом – колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калєтніку», – заявив керівник департаменту Генеральної прокуратури України Володимир Гуцуляк.

У рамках розслідування кримінального провадження за статтею «зловживання службовим становищем» підозри нікому наразі не висували, але найближчим часом будуть підготовлені відповідні документи, додали в прокуратурі.

Як зазначив Гуцуляк, наразі тривають обшуки в адміністративних приміщеннях Бучанської й Ірпінської міських рад, в приміщеннях підприємств, які виготовляли технічну документацію з відведення земель, а також за місцем проживання і реєстрації голів Бучанської та Ірпінської міськрад.

21 липня правоохоронці провели обшуки за 31 адресою в рамках розслідування справи про незаконне виділення землі посадовцями Бучанської міськради.

Калєтніка у грудні 2014 року оголосили в розшук за звинувачення у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні у справі про ухвалення «диктаторських законів» у січні 2014 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: