Бойовики на Донбасі здійснили 66 обстрілів українських позицій – штабШтаб української воєнної операції на Донбасі заявляє, що 21 липня підтримувані Росією сепаратисти 66 разів обстріляли позиції українських військових. 30 разів бойовики відкривали вогонь на Донецькому напрямку, 26 – на Маріупольському, ще 10 – на Луганському напрямку, вказують у штабі АТО.

На Донецькому напрямку в районі Авдіївки сепаратисти стріляли зі 120- та 82-міліметрових мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Крім цього, з мінометів калібру 120 та 82 міліметри бойовики били по Новоселівці Другій, додають українські військові.

В угрупованні «ДНР» українських військових звинувачують в мінометному та артилерійському обстрілах селища Спартак та району Донецького аеропорту.

В угрупованні «ЛНР» ще немає повідомлень про бойові дії 21 липня.

Також сторони конфлікту не інформували про свої втрати за минулу добу.

Від кінця квітня мав би діяти режим припинення вогню на Донбасі, про що домовилися учасники Тристоронньої контактної групи. Проте обстріли на Донбасі тривають, а сторони конфлікту звинувачують одна одну у порушенні режиму тиші.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: