Прокуратура Франції звинувачує п’ятьох осіб у причетності до теракту в НіцціФранцузькі прокурори заявили пізно ввечері 21 листопада, що пред’явили звинувачення в тероризмі п’яти співучасникам Мохамеда Лауаєжа Булеля, який 14 липня вантажівкою убив 84 людини в Ніцці.

У прокуратурі вважають, що водій, який був застрелений на місці злочину, і його спільники відкладали атаку впродовж кількох місяців. Прокурори цитують текстові повідомлення, понад тисячу телефонних дзвінків, а також повідомляють про відеозапис теракту на телефоні одного з підозрюваних.

Справу розслідують понад 400 слідчих. П’ять затриманих звинувачуються у співучасті в убивстві і зберіганні зброї.

Серед атриманих – четверо чоловіків, ідентифіковані як два франко-тунісці, тунісець і албанець та жінка з подвійним франко-албанським громадянством.

Відповідальність за напад у Ніцці взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Водночас представники французької влади стверджують, що не знайшли ознак того, що екстремістське угруповання насправді керувало нападниками або фінансувало їх.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: