Луценко: 25 липня фахівці ФБР нададуть перші дані щодо вбивства ШереметаФахівці Федерального бюро розслідувань США 25 липня нададуть перші дані щодо експертиз у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«В понеділок плануємо заслухати перші дані від працівників ФБР, які долучені як фахівцівдо вибухотехнічної експертизи, а також до автотехнічної експертизи», – заявив генпрокурор.

«Вони нам допомагають в аналізі отриманих відео. Думаю, що з понеділка ми долучимо ще нових слідчих і по лінії МВС, і по лінії ГПУ», – додав Луценко.

Він також вказав, що до розслідування вбивства Шеремета може бути залучений колишній заступник начальника Національної поліції Василь Паскал, який працював на керівних посадах у міліції за часів президентства Віктора Януковича.

«Цей випадок може дати підстави для винятку із загальних правил і повернути його до роботи», – наголосив Луценко.

Білоруський, російський та український журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня в центрі Києва в результаті вибуху автомобіля. Поліція кваліфікує його загибель як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей. До розслідування вбивства на прохання української влади підключилося ФБР.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: