Щодо стеження за Шереметом і Притулою відкрито кримінальне провадження – ЛуценкоГенеральна прокуратура перевіряє інформацію щодо організації незаконного стеження за співробітниками інтернет-видання «Українська правда» Павлом Шереметом та Оленою Притулою, до якого нібито причетний перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко в ефірі телеканалу «112. Україна».

На запитання, чи може він підтвердити чи спростувати інформацію щодо організованого Трояномстеження за Шереметом та Притулою Луценко відповів: «Можу відразу сказати, що ми перевіряємо цю інформацію. Є відповідне кримінальне провадження. Йде перевірка».

Білоруський, російський та український журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня в центрі Києва в результаті вибуху автомобіля. Поліція кваліфікує його загибель як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей. До розслідування вбивства на прохання української влади підключилося ФБР.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: