Геращенко: бойовики перевели українських заручників у СІЗО і погрожують їм 30-річним ув’язненнямПредставник України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що проросійські бойовики на Донбасі перевели українських заручників у СІЗО і погрожують їм 30-річним ув’язненням. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

«Бранці досі у в’язниці, ще в гірших умовах, тому що їх перевели в СІЗО і погрожують 30-річним ув’язненням», – повідомила Геращенко.

Сепаратисти цих заяв наразі не коментують. 

Напередодні Геращенко заявила, що донецькі сепаратисти вимагають обміну заручників у форматі «всіх на всіх» і подають список із 600 людей.

За останніми уточненими даними від СБУ, нині на окупованих територіях перебуває 108 українських заручників і ще 10 за ґратами в Росії.

Обмін полоненими є однією з умов Мінських угод.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: