У Косові триває день жалоби за жертвами атак у МюнхеніУ Косові проводять день жалоби у пам’ять трьох громадян, які загинули в перебігу перестрілки в Мюнхені 22 липня. Два інші косовці зазнали поранень у результаті інциденту в Мюнхені.

По всій країні опустили прапори 24 липня. 

У Німеччині керівник правоохоронних органів федеральної землі Баварії, в якій Мюнхен є столицею, заявив 24 липня, що муніципалітети повинні бути в змозі залучити військових в таких ситуаціях.

Німеччина ухвалила закони в післявоєнний період, який забороняє внутрішнє розгортання військових, окрім переіоду надзвичайного стану.

Міністр внутрішніх справ землі Баварія Йоахім Германн заявив газеті Welt am Sonntag, що ці закони є застарілими, враховуючи «абсолютно стабільну демократію в нашій країні».

18-річний німець іранського походження Давид Алі Сонболі вбив дев’ять людей і поранив 35 до того, як сам застрелився.

Баварські поліцейські сказали, що є «очевидний зв’язок» між атакою в Мюнхені і нападом у Норвегії екстреміста Андерса Брейвіка. Мюнхенські події збіглися в часі з п’ятою річницею теракту в Норвегії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: