ЦВК доручила скласти «уточнений» протокол з округу №114 на ЛуганщиніЦентральна виборча комісія доручила ОВК скласти та доставити до ЦВК протокол з позначкою «уточнений» з округу №114 на Луганщині. 

Як повідомляє прес-служба ЦВК, цей протокол ОВК має доставити не пізніше 26 липня 2016 року.

У засіданні ЦВК оголошено перерву.

Відповідно до даних сайту ЦВК, на Луганщині на проміжних виборах до Верховної Ради в окрузі №114 перемогу здобув Сергій Шахов від політичної партії «Наш край». Його підтримали 37,21 % виборців (13 667). 

Проміжні вибори до Верховної Ради України відбулись 17 липня на 7 одномандатних округах (№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206). Опрацьовані 100% протоколів на всіх цих округах. 

У громадянській мережі «Опора» заявили, що на довиборах спостерігачі зафіксували низку порушень законодавства, частина з яких була грубим недотриманням законодавчих вимог та стандартів виборчого процесу. Водночас безпосередньо в день голосування 17 липня виявлені спостерігачами порушення не мали масового характеру.

Поліція відкрила 25 кримінальних проваджень, пов’язаних з порушеннями на довиборах, з них – 14 проваджень стосуються порушень виборчих прав громадян.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: