Напад в Ансбаху може бути пов’язаний з ісламським екстремізмом – поліціяДії сирійського шукача притулку, який 24 липня підірвав себе й поранив 12 людей у місті Ансбах, можуть бути пов’язані з ісламським екстремізмом. Про це заявив агенції DPA міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Германн.

«На жаль, я думаю, що це дуже ймовірно був ісламістський теракт. Очевидний намір убити більше людей вказує на зв’язок із ісламістами», – вказав Германн.

За його словами, 27-річний сирієць підірвав себе поруч із музичним фестивалем, рюкзак нападника був начинений вибухівкою і металевими частинами, які могли убили багатьох людей.

Раніше 25 липня офіс прокурора в Ансбаху вказував, що мотиви нападника не були очевидні. 

За повідомленнями влади, троє з 12 поранених внаслідок вибуху перебувають у тяжкому стані. Поліція евакуювала понад дві тисячі людей із музичного фестивалю й оточили територію.

24 липня прохач притулку з Сирії за допомогою мачете вбив жінку і поранив двох інших людей в південно-західній частині міста Ройтлінген, перш ніж був затриманий поліцією.

22 липня 18-річний німець іранського походження застрелив дев’ять людей у Мюнхені.

18липня 17-річний шукач притулку з Пакистану поранив у поїзді п’ятьох людей, використовуючи сокиру й ніж.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: