У контрольованому угрупованням «ДНР» Комінтерновому поранені двоє цивільнихУ контрольованому сепаратистами з угруповання «ДНР» селі Комінтернове на півдні Донецької області вночі 25 липня внаслідок обстрілу поранені двоє цивільних – 30-річний чоловік і 70-річна жінка. Про це повідомляють сепаратистські сайти, а також російські інформагенції, зокрема, «РИА Новости».

У цих повідомленнях в обстрілі звинувачують українських силовиків.

Штаб української воєнної операції на Донбасі, коментуючи цей інцидент, заявляє про «чергову провокацію ворога на Маріупольському напрямку».

«Противник зі сторони тимчасово окупованої території о 20:40 вів обстріл по населеному пункту Талаківка зі сторони Комінтерново. Намагаючись звинуватити українських військових у недотриманні умов припинення вогню, російські окупанти завдали обстрілу з мінометів великого калібру (82 і 120 міліметрів) північну й південну околицю Комінтернового, внаслідок чого загорілося два житлових будинки», – інформують у штабі АТО.

«Зазначене дає усі підстави стверджувати, що російські окупанти намагалися імітувати обстріл сил АТО з населеного пункту Талаківка. Мета таких провокацій – скомпрометувати сили АТО, зірвати виконання комплексу заходів з виконання Мінських угод щодо припинення вогню», – додають у штабі.

Підтримувані Росією збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» Генеральна прокуратура України визнала терористичними.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушується, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені. Сторони звинувачують у порушеннях одна одну й заперечують звинувачення на свою адресу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: