Армія Ізраїлю повідомила, що знайшла і знищила звинуваченого в убивстві рабинаАрмія Ізраїлю повідомила, що знищила палестинського бойовика, що, за даними військових, убив рабина майже місяць тому. Іще трьох палестинців затримали в перебігу операції, проведеної на Західному березі Йордану.

За повідомленням військових, спецслужби майже місяць вистежували нападників на рабина і його родину і врешті виявили бойову групу екстремістського угруповання «Хамас», яка вчинила напад. Пізно ввечері у вівторок війська оточили місця, де переховувалися нападники, в селищі Суріф неподалік міста Хеврона на Західному березі, і здійснили операцію затримання й ліквідації.

Рабина Міхаеля Марка, 48-річного батька десяти дітей, убили 1 липня біля єврейського поселення Отніель неподалік Хеврона. Нападники обстріляли його авто і при цьому також поранили ще трьох членів його родини.

Місто Хеврон, арабською Аль-Халіль, розташоване на палестинській території Західного берега Йордану і замешкане переважно палестинцями, але Ізраїль зберіг собі контроль за частиною міста з єврейським населенням і сусіднім єврейським поселенням Отніель.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: