Ватажок «ЛНР» Плотницький «доручив» створити робочу групу для переговорів з СавченкоВатажок угруповання «ЛНР», яке контролює частину Луганської області, Ігор Плотницький заявляє «доручив» створити робочу групу для переговорів з народним депутатом України Надією Савченко. 

«Я вже намагався пояснити, що ніхто не проти того, щоб поговорити щодо питань миру. У нас серед депутатів є група, яка брала участь якраз в тому бою,коли вона була полонена. Я думаю, створіть якусь групу депутатську, людини три», – сказав Плотницький, слова якого цитують сепаратистські видання. 

Він доручив створити таку групунайближчим часом. 

«Я думаю, зв’язатися н складно, запропонуйте зустріч, захоче приїхати сюди. Ми будемо гарантувати їй безпеку», – додав Плотницький. 

Напередодні Плотницький назвав Савченко «миротворцем-одинаком, яка не має своєї команди й офіційних повноважень». Він також заявив про готовність до зустрічі з Савченко.

У червні Надія Савченко заявила про готовність особисто вести прямі переговори про звільнення українських полонених з представниками угруповань «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Пізніше Савченко закликала до примирення і завершення конфлікту на Донбасі.

Савченко, яку у Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва в травні. Російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки «на прохання родичів» загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко.

Під час бойових дій на Донбасі, які там тривають від квітня 2014 року, загинули понад 9 тисяч 400 людей.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: