Обама назвав Клінтон найкращим кандидатом на посаду президента СШАПрезидент США Барак Обама назвав Гілларі Клінтон найкращим кандидатом для того, щоб очолити країну.

«Немає чоловіка або жінки, включно зі мною й (колишнім президентом США) Біллом Клінтоном, більш кваліфікованих, ніж Гілларі Клінтон, щоб служити на посаді президента Сполучених Штатів», – сказав Обама 27 липня на конвенті Демократичної партії у Філадельфії.

За словами президента США, довга історія державної служби Гілларі Клінтон, включно із посадами сенатора та держсекретаря, забезпечила їй високу кваліфікацію для роботи в Білому домі.

Обама виклав яскраве бачення майбутнього країни, яке Клінтон буде реалізовувати, якщо переможе на виборах 8 листопада.

Раніше цього тижня Демократична партія затвердила Гілларі Клінтон кандидатом на посаду президента США. На конвенті у Філадельфії лунає також гостра критика на адресу республіканського кандидата Дональда Трампа, якого звинувачують у підтримці дій Росії на шкоду інтересам США.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: