Огризко: рішення Путіна щодо Криму було спробою «заховати півострів»Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що рішення президента Росії ліквідувати Кримський федеральний округ, що охоплював окупований півострів, мало дві причини: це нездатність місцевих керувати Кримом, а також спроба Москви заховати Крим. Про це в ефірі Радіо Свобода зазначив, коментуючи.

«Тут є дві площини – внутрішня і зовнішня. Внутрішня говорить про те, що ті покидьки, які залишилися у Криму керувати після анексії, довели свою тотальну нездатність взагалі чимось керувати. Плюс корупція, розкрадання коштів… Воно вже, мабуть, довело до кипіння деяких товаришів у Москві, і вони вирішили, що цьому треба покласти край. А друга частина, зовнішня – це недолуга спроба Москви кудись заховати Крим і розчинити його в чомусь більш широкому. Мовляв, усі вимагають повернення Криму, а тепер немає такого поняття, як Крим, є частина якого федерального округу», – пояснив Огризко в ефірі Радіо Свобода.

Він додав, що таке рішення Кремля «нічого реального дати не може», адже цивілізовані країни світу вважають Крим українською територією і ніколи не визнають його анексії.

Відео: Радіо Свобода онлайн

Раніше в четвер президент Росії Володимир Путін підписав указ про ліквідацію Кримського федерального округу, який охоплював окуповані українські Крим і місто Севастополь, що є окремою адміністративною одиницею, як самостійної одиниці і приєднання окупованого півострова до складу Південного федерального округу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: