НАБУ викликало Онищенка на допит на 2 серпняНаціональне антикорупційне бюро України викликало на допит депутата Верховної Ради від групи «Воля народу» Олександра Онищенка на 2 серпня.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, Онищенко викликали для участі в допиті як підозрюваного в кримінальному провадженні № 52015000000000002 від 4 грудня 2015 року.

Раніше сьогодні Онищенко заявив, що він перебуває в Лондоні. За словами депутата, саме тут за участі авторитетної міжнародної юридичної компанії він готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках доказування власної невинуватості.

5 липня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. Тоді депутата в залі засідань Ради не було. Пізніше того ж дня Онищенко заявив, що перебуває в Австрії, на тренуваннях напередодні Олімпіади.

28 липня Генпрокурор підписав повідомлення про підозру Онищенку.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні з приводу реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За даними НАБУ, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: