Шокін заперечив розслідування «Схем» про маєтки його фактичної родини як «замовне»Колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін заперечив дані розслідування програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший», про маєтки його фактичної родини.

В ефірі телеканалу «112 Україна» він заявив, що журналісти подали неправдиву інформацію.

За його словами, по-перше, він не має цивільної дружини і вже «12 років завидний наречений», а по-друге, не має стосунку до маєтків, про які йдеться в сюжеті. Він вважає, що розслідування «Схем» – це радше замовний матеріал, і йому «відомо, кому це вигідно».

Редакція програми «Схеми», коментуючи слова Віктора Шокіна, наголосила, що має всі документи, що підтверджують дані розслідування і наведені і в телесюжеті, і у статті на сайті, і готова підтвердити свою рацію і в суді, якщо знадобиться.

«Схеми» також нагадали, що давали Шокіну змогу висловитися до ефіру, але відповіді не отримали.

Розслідування програми «Схеми», ґрунтуючись на документах, встановило, що цивільна дружина Віктора Шокіна, лікар Оксана Гриневич, на початку 2015 року, на той момент уже два роки перебуваючи в декреті, придбала маєток в елітному районі Праги в Чехії. Сам Віктор Шокін на той час був заступником генерального прокурора Віталія Яреми і готувався очолити Генпрокуратуру.

У Гриневич та Шокіна є спільна дитина, на яку також оформлений елітний маєток під Києвом.

 

У деклараціях про свої майно і доходи та майно родини Віктор Шокін усе це приховав.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: