На вулицях Запоріжжя пояснюють, як не стати жертвою торгівлі людьми30 липня у Запоріжжі на майдані Волі організували акцію «Cпільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні». Громадські активісти за допомогою спеціальних завдань пояснюють городянам, як не стати жертвою торгівлі людьми. 

Людям надають рекомендації про те, як самостійно оцінити ризики при працевлаштуванні за кордоном. В інформаційно-розважальній формі про небезпеки розповідають і найменшим відвідувачам акції.

«Якщо дорослий прийшов з дитиною, у нас є намет, де наш волонтер займається з дітлахами. Є навчальний мультфільм проте, як важливо не знайомитися на вулиці з людьми, як поводитись, якщо ти опинився без батьків. Дитина, поки мама відповідає на питання, теж отримує інформацію», – розповіла кореспонденту Радіо Свобода волонтер Наталя Черкасова. 

Також в суботу волонтери Запоріжжя поширюють серед перехожих спеціальні інформаційні листівки на залізничному та автовокзалі міста. Схожі акції з протидії торгівлі людьми заплановані в 14 областях України. Одна з таких напередодні відбулась і в Києві. 

30 липня у світі відзначають Міжнародний день боротьби з торгівлею людьми. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: