У Норвегії один український турист загинув, близько 10 поранені в ДТП – МЗС УкраїниОдин український турист загинув, ще близько 10 поранені в дорожньо-транспортній пригоді, яка сталася в Норвегії. Про це ввечері 30 липня повідомляє департамент консульської служби МЗС України.

За його даними, в автобусі, який потрапив у ДТП, перебувала 41 людина – всі, від пасажирів до екіпажу є громадянами України.

«На місці ДТП перебуває вертоліт та машини швидкої допомоги, пожежники. Одна людина загинула, від 8 до 10 пасажирів отримали важкі травми та вже доставлені до лікарні. Інші члени групи розміщуються в найближчих готелях», – інформують українські дипломати.

«Посольство тримає розвиток ситуації на особливому контролі, підтримує постійний контакт із керівником групи, туроператором та представниками правоохоронних органів», – також ідеться в повідомленні.

В МЗС України та посольстві України в Норвегії відкриті гарячі телефонні лінії для родичів української групи.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: