Завершальну месу під час візиту Папи Римського в Польщу відвідають 1,6 мільйона вірянПапа Римський Франциск має відправити месу 31 липня за участі близько 1,6 мільйона паломників біля польського міста Кракова.

Так зване поле Милосердя (Campus Misericordiae) було заповнене вночі сотнею тисяч підлітків, скаутів, священиків і сімей, які розбили табір просто неба перед завершальною месою тижневого фестивалю Всесвітній день молоді.

Під час вечірньої служби там 30 липня, Папа Римський критикував, він назвав «сонними і тупими дітьми, які плутають щастя з диваном» і закликав їх вийти і жити, а не витрачати години на смартфон.

Раніше під час візиту в табір смерті у місті Освенцим, він зазначив, що жорстокість, як виглядає, «не закінчилася» з Другою світовою війною.

Він сказав, що «світ перебуває в стані війни», але шлях до «подолання страху» повинен вітати людей, які тікають від конфліктів і переслідувань – резонансне повідомлення в Польщі, яка зайняла жорстку позицію щодо біженців. Він також молився Богу, щоб позбавити світ від «руйнівної хвилі тероризму».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: