Трамп: кримчани самі обрали РосіюКандидат на президента США від Республіканської партії Дональд Трамп вважає, що самим кримчанам Росія була більше до вподоби. Про це він сказав в інтерв’ю американському телеканалу ABC, коментуючи свою нещодавню заяву про можливість визнання Криму російським у разі перемоги на виборах.

«Народ Криму – з того, що я чув – сам більше віддавав перевагу Росії, аніж тому, де був. На це теж треба зважати», – зазначив Трамп, але додав, що має намір детальніше вивчити це питання.

Він також заявив, що президент Росії Володимир Путін, на його думку, не має наміру нападати на Україну. «Він не збирається в Україну», – сказав Дональд Трамп. На уточнювальну ремарку журналіста про те, що Путін «уже в Україні», Трамп додав: «певною мірою, так».

Водночас, на думку кандидата, однією з причин того «хаосу», що, за його словами, відбувається в Україні, є політика чинного президента США Барака Обами і його адміністрації.

Дональд Трамп також зазначив, що він має намір «мати кращі відносини з Росією».

Вибори президента відбудуться у США 8 листопада. Кандидатом від Демократичної партії на виборах буде Гілларі Клінтон.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: