У Вірменії Служба безпеки заявляє, що члени групи «Сасна црер» здалисяУ Вірменії Служба національної безпеки повідомила про те, що члени групи «Сасна црер», які з 17 липня утримували територію полку патрульно-постової служби, склали зброю і здалися поліції.

«Антитерористична операція, спрямована на звільнення території полку патрульно-постової служби поліції, завершена», – повідомили у відомстві.

За даними силовиків, наразі затримано 20 осіб, що брали участь в захопленні території полку.

Деякі вірменські ЗМІ цитують представників групи «Сасна црер», які заявили, що здалися, але вважають себе «військовополоненими».

Члени групи «Сасна црер», які захопили територію полку, вимагали звільнити з-під варти керівника радикального опозиційного угруповання «Установчий парламент» Жирайра Сефіляна, арештованого понад місяць тому за звинуваченням у незаконному придбанні і зберіганні зброї. Також серед вимог нападників – відставка президента Вірменії Сержа Сарґсяна.

За період, поки члени групи «Сасна црер» утримували територію полку, у Вірменії відбулося кілька опозиційних до влади акцій протесту, а також мітингів на підтримку групи. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: