Грузія: новим міністром оборони став Леван ІзоріяУ Грузії міністром оборони призначили 42-річного Левана Ізорію, який досі був заступником начальника Служби державної безпеки.

Ізора змінить на посаді голови оборонного відомства Грузії Тінатін Хідашелі, яка була у цій країні першою жінкою міністром оборони і представляла в уряді прозахідну «Республіканську партію».

Хідашелі подала у відставку 1 серпня через участь у передвиборчій кампанії: 8 жовтня у Грузії пройдуть парламентські вибори. На них «Республіканська партія» і партія «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі виступлять окремо, хоча до останнього часу вони становили одну правлячу коаліцію.

Коментуючи призначення Левана Ізорії міністром оборони, Тінатін Хідашелі заявила журналістам, що прем’єр-міністр і правляча партія тим самим «порушили принцип цивільного контролю над армією», оскільки Леван Ізорія займав високу посаду у системі Служби державної безпеки.

Леван Ізорія, своєю чергою, пообіцяв продовжити курс на вступ країни до НАТО і поглибити реформи армії.

«Для мене висока честь, працювати з грузинськими офіцерами – справжніми патріотами нашої країни», – сказав Ізорія.

Леван Ізорія – юрист за освітою і основною професією. Ступінь доктора права він отримав в університеті німецького міста Геттінген, потім працював ректором поліцейської академії Грузії, а до призначення заступником начальника Служби держбезпеки займав посаду заступника міністра внутрішніх справ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: