«Укрзалізниця» закуповує вагони-трансформериВ «Укрзалізниці» повідомляють, що цього року вперше оновлять свій парк вагонами-трансформерами.

«Загалом із 21 пасажирського вагона, які за замовленням виготовить «Крюківський вагонобудівний завод», «Укрзалізниця» придбає 13 нових вагонів із купе-трансформерами. Перші такі вагони мають бути поставлені «Укрзалізниці» вже восени. Їх використовуватимуть у нічних та денних поїздах», – повідомили в «Укрзалізниці» 1 серпня.

«Особливістю та перевагою вагонів-трансформерів є можливість їх використання як на нічних маршрутах, так і на денних маршрутах поїздів Інтерсіті з комфортабельними кріслами. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця. У денному режимі нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння», – додали в «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» уклала договори з «Крюківським вагонобудівним заводом» на постачання 21 пасажирського вагона до кінця 2016 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: