Адвокат: до НАБУ передали заяву Онищенка щодо готовності до співпраці зі слідствомАдвокат народного депутата Олександра Онищенко Віктор Петруненко повідомляє про передачу до Національного антикорупційного бюро України заяви його підзахисного щодо готовності співпрацювати зі слідством.

«Я передав детективам заяву, в якій він заявляє про свою готовність співпрацювати в рамках слідства», – сказав він.

Сьогодні у НАБУ Радіо Свобода повідомили, що Онищенко не з’явився на запланований на сьогодні допит, проте прибули його представники. За даними бюро, адвокати надали документи з проханням депутата про проведення слідчих дій за місцем його перебування.

Напередодні Онищенко заявив, що він перебуває в Лондоні. За словами депутата, саме тут за участі авторитетної міжнародної юридичної компанії він готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках доказування власної невинуватості.

5 липня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. Тоді депутата в залі засідань Ради не було. Пізніше того ж дня Онищенко заявив, що перебуває в Австрії, на тренуваннях напередодні Олімпіади.

28 липня Генпрокурор підписав повідомлення про підозру Онищенку.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні з приводу реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За даними НАБУ, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: