Держсекретар США зустрінеться з міністрами закордонних справ Центральної АзіїДержсекретар США Джон Керрі 3 серпня у Вашингтоні проведе переговори з міністрами закордонних справ Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменистану та Узбекистану.

Очільники зовнішньополітичних відомств обговорять питання регіональної безпеки, економічної співпраці, навколишнього середовища та зміни клімату, а також гуманітарні питання.

Керрі і міністри з країн Центральної Азії обговорять також п’ять проектів, розроблених робочими групами після першої зустрічі в такому форматі, яка відбулася в листопаді 2015 року в узбецькому Самарканді.

За підсумками зустрічі заступник держсекретаря Ентоні Блінкен проведе зустріч із п’ятьма міністрами і лідерами відомих аналітичних центрів США. Сторони обміняються ідеями про розвиток Центральної Азії в ХХІ столітті.

Торговельна палата США організовує бізнес-форум із представниками центральноазійських країн, відбудуться також інші спільні заходи.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: