КНДР запустила ракету, яка впала у виключній економічній зоні ЯпоніїПівнічна Корея запустила балістичну ракету, яка приземлилася в межах або поблизу японських територіальних вод.

Японія заявила, що основна частина ракети приземлилася у виключній економічній зоні Японії. Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе назвав запуск «обурливим актом» і «серйозною загрозою» своїй країні. Він додав, що Токіо висловлює «рішучий протест» через такі дії Пхеньяна.

Ракета середньої дальності пролетіла близько 620 миль і приземлилася в Японському морі після запуску в ранкові години 3 серпня.

Південнокорейські військові заявили, що запуск показав амбіції Північної Кореї «безпосередньо і широкомасштабно нападати на сусідні країн».

Стратегічне командування США відзначило, що має дані про дві ракети, одна з яких вибухнула відразу після запуску.

Військові Північної Кореї в липні запустили три ракети, які пролітали понад 300 миль у море. Пхеньян погрожував «фізичною відповіддю» на заплановане розгортання системи протиракетної оборони, про яке раніше оголосили США й Південна Корея.

Пуски балістичних ракет у КНДР суперечать санкціям Ради безпеки ООН.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: