СБУ заявляє про затримання на хабарі чиновниці Міністерства агрополітикиСлужба безпеки України повідомила 3 серпня, що її співробітники викрили на хабарництві начальника одного з відділів Міністерства аграрної політики та продовольства.

Це сталося «в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України», інформують у спецслужбі.

«Чиновниця вимагала від підприємця 150 тисяч доларів за сприяння перемозі в тендері на купівлю дeржавного сільгосппідриємства. Майновий комплекс дeржактиву, який пeрeбуває в процeсі ліквідаціі за борги, розташований поблизу Харкова», – мовиться в повідомленні.

Співробітники спeцслужби спільно з Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою затримали чиновницю у столиці на службовій стоянці міністерства під час отримання всієї суми хабара. Операцію разом зі співробітниками СБУ провели фахівці Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Триває досудове слідство, затриманій оголосять повідомлення про підозру, додають в СБУ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Швейцарці відмовилися отримувати щомісяця бонус у 2000 євро
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світові новини

Швейцарці відмовилися отримувати щомісяця бонус у 2000 євро. Стали відомі перші результати референдуму. Швейцарські виборці відкинули пропозицію про запровадження гарантованого …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: