Узбекистан і Казахстан використовують спецобладнання з країн Заходу для стеження за дисидентами – агентстваУзбекистан, Казахстан та інші авторитарні уряди придбали використовувані правоохоронними органами країн Заходу кібер-інструменти й використовують їх для придушення інакодумства. Про це повідомляють 2 серпня інформагенції Reuters та Associated Press.

Розслідувачі виявили, що з початку 2000-х років такі компанії, як Verint і Nice Systems, продавали продукти масового спостереження для таємної поліції в Узбекистані і Казахстані.

Це обладнання дозволяло узбецькій таємній поліції швидко знайти і заарештувати людей, які обговорювали конфіденційну інформацію телефоном або електронною поштою.

Також, за даними Reuters, хакери, які могли працювати для уряду Казахстану, спробували заразити програмами-шпигунами комп’ютери адвокатів та інших помічників дисидентів-вигнанців.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: