Донецькі сепаратисти пошкодили ЛЕП, припинене постачання питної води – штабУкраїнська сторона заявляє, що під час обстрілу з боку сепаратистів угруповання «ДНР» була пошкоджена лінія електропередач, що призвело до призупинення подачі питної води у низку населених пунктів.

«У результаті обстрілу з боку НЗФ, який був частиною спланованої керівництвом ОРДО провокації, зранку 4 серпня була пошкоджена лінія електропередач «Ясинувата-АКХЗ», що живить населені пункти Авдіївка, Красногорівка, Ясинувата та Донецьк», – повідомили 4 серпня у штабі української воєнної операції.

«Через згаданий обстріл вже втретє, за останні три тижні, порушене енергопостачання Донецької фільтрувальної станції. Це, звичайно, спричинило призупинення подачі питної води до вказаних населених пунктів», – зазначили у штабі.

За інформацією української сторони упродовж цієї доби підтримувані Росією сепаратисти 22 рази обстріляли позиції українських військових.

Раніше 4 серпня українська сторона повідомила, що за минулу добу на Донбасі були поранені 7 українських військових.

Донецькі сепаратисти звинувачують українських військових зокрема в обстрілах околиць Донецька і Горлівки, у результаті чого, нібито, пошкоджені 25 будинків. За їхніми даними, за минулу добу на підконтрольній їм території загинула одна цивільна жінка і один сепаратист.

Луганські сепаратисти про обстріли у четвер не повідомляли.

Угруповання «ДНР» і «ЛНР» визнані української владою терористичними.

Від кінця квітня мав би діяти режим припинення вогню на Донбасі, про що домовилися учасники Тристоронньої контактної групи. Проте обстріли на Донбасі тривають, а сторони конфлікту звинувачують одна одну у порушенні режиму тиші.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: