Розгляд справи добровольця «Якута» перенесли на 16 серпняКолегія суддів Апеляційного суду Донецької області перенесла слухання справи щодо бійця Нацгвардії Юрія «Якута» Коростильова на 16 серпня. Таке рішення було ухвалене через неможливість брати участь у засіданні 3 серпня адвоката Коростильова Дмитра Коротка.

Слухання відбулося у середу у приміщенні Бахмутського районного суду.

Обвинувачених по так званій справі «Якута» затримали у січні цього року. Їх підозрюють у скоєнні низки злочинів – викраденні людей, автомобілів, вчиненні розбоїв та вимагань. Деякі з затриманих на момент арешту продовжували службу у лавах Збройних сил України.

Під час обшуків за місцем проживання, за офіційними повідомленнями поліції, у підозрюваних вилучили зброю, у тому числі гранатомети, гранати і автомат, ювелірні вироби, комп’ютерну техніку та інші цінності. Також у них вилучено 7 машин, зазначили у поліції.

Наразі четверо підсудних у справі «Якута», зокрема Юрій Коростильов, перебувають під вартою. Ще одного фігуранта справи – колишнього бійця батальйону «Донбас» Максима Самульського, випустили під заставу. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: