САП оскаржуватиме розмір застави щодо чиновниці Мінагрополітики – НАБУСпеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржуватиме рішення суду щодо розміру застави для чиновниці Мінагрополітики Олени Поліщук, яку спіймали на отримані хабара у 150 тисяч доларів.

«Для начальника відділу, в.о. директора департаменту з управління державною власністю Міністерства аграрної політики та продовольства України обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб із альтернативою внесення застави в розмірі 124 тис гривень. При цьому розмір неправомірної вигоди, при отриманні якої чиновницю затримали, становить 150 тисяч доларів США (понад 3,7 млн грн)», – мовиться у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, опублікованому 4 серпня.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір оскаржити рішення суду щодо розміру застави», – додали у НАБУ.

У четвер Солом’янський суд Києва арештував з правом внесення застави 124 тисячі гривень затриману за хабар у 150 тисяч доларів чиновницю Мінагрополітики Олену Поліщук.

За версією слідства, Поліщук вимагала від підприємця хабар за сприяння у перемозі у тендері на покупку державного сільськогосподарського підприємства.

Підозрювану затримали під час отримання хабара 2 серпня. Вони заперечує звинувачення.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: