Сепаратисти «ДНР» заявляють про готовність обміняти 42 українських полоненихСепаратисти угруповання «ДНР» заявляють, що готові обміняти 42 полонених українських військових.

«Ми ретельно опрацювали список з 109 осіб, наданий українською стороною. Офіційно заявляю, що на території «республіки» затримані 42 українських силовики. Всі вони готові до обміну полоненими, у тому форматі, який прописаний у комплексі заходів щодо виконання Мінських угод», – сказала представниця донецьких сепаратистів у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Дарина Морозова, яку цитують сепаратистські ЗМІ.

За словами Морозової, представники Києва підтвердили лише 618 полонених сепаратистів «ДНР» із заявлених 918.

3 серпня радник голови СБУ Юрій Тандіт повідомив, що представники підтримуваних Росією збройних сепаратистських угруповань «ДНР» і «ЛНР» відкрили українській стороні місця перебування 45 українських полонених.

Раніше сепаратисти відкидали пропозиції України щодо обміну, зокрема, 25 їхніх затриманих на 50 заручників-українців, і вимагали міняти «всіх на всіх»; при цьому, за даними української сторони, у списках людей, яких сепаратисти подавали на обмін, сотень людей узагалі не існує чи їх неможливо встановити за прізвиськами.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: