Страйк у Сімферополі: на маршрут вийшли лише 9 тролейбусівЧерез страйк співробітників ДУП «Кримтролейбус» на міські маршрути в анексованому Росією Сімферополі 4 серпня вийшли тільки 9 тролейбусів. Працівники підприємства виступили проти дій керівництва, зокрема водії тролейбусів заявили про те, що на них накладають штрафи за неналежний технічний стан транспорту.

«А що, вони будуть нормально їздити, якщо у них запчастин немає? Нема чим робити, нема чим ремонтувати. Елементарно, у прибиральниці засобів гігієни немає! Не закуповуються з листопада місяця минулого року! Мило, засоби для чищення – ми все купуємо за свої готівкові. Ідіотизм не в тролейбусах, ідіотизм – у нашому керівництві, яке сидить і не хоче вживати жодних заходів», – розповіла в коментарі проекту Радіо Свобода Крим.Реалії співробітниця підприємства «Кримтролейбус» про причини страйку.

У відповідь на це генеральний директор ДУП «Кримтролейбус» Олександр Швейкус у присутності заступника російського прокурора міста вручив співробітникам підприємства застереження, повідомляють місцеві ЗМІ.

Пізніше призначений Кремлем голова Криму Сергій Аксьонов повідомив про рішення звільнити Олександра Швейкуса з посади гендиректора підприємства «Кримтролейбус». Його відсторонили від роботи «у зв’язку з проведенням внутрішнього службового розслідування».

Коментарі самого голови підприємства відсутні.

Минулого року підконтрольна Росії влада півострова стверджувала, що «Кримтролейбус» перебуває на межі виживання.

Підконтрольний Росії глава міськадміністрації Сімферополя Геннадій Бахарев пообіцяв до кінця поточного тижня запустити на міські маршрути 30 нових автобусів НЕФАЗ.

«Пасажиромісткість цих машин менша, ніж у ЛіАЗ, які вийшли на лінії, і складе близько 70 осіб. Усі маршрутні транспортні засоби обладнані системою кондиціонування і призначені для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями. Завдяки новим автобусам буде розвантажений пасажиропотік практично на всіх напрямках», – цитує Бахарева прес-служба контрольованої Кремлем адміністрації Сімферополя.

За словами Бахарєва, адміністрація планує скоротити кількість міських маршрутів і організувати міжмуніципальні перевезення в бік Перевального, Гвардійського, Миколаївки.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: