Порошенко закликав парламент Індонезії стати на захист кримських татарПрезидент України Петро Порошенко закликав індонезійський парламент стати на захист кримських татар, права яких порушуються Росією. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент також подякував за підтримку з боку Індонезії територіальної цілісності України. Зі свого боку, спікер Ради народних представників парламенту Індонезії Аде Комарудін наголосив, що його держава і надалі підтримуватиме територіальну цілісність та державний суверенітет України.

«Сторони погодилися з необхідністю поглиблення міжпарламентського виміру двосторонніх відносин. Зокрема, йшлося про активізацію контактів міжпарламентських груп дружби у вищих законодавчих органах двох держав», – йдеться у повідомленні.

Аде Комарудін підтримав Україну у її прагненні приєднатися до Міжпарламентської асамблеї Асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN), додали у прес-службі президента України.

5 серпня розпочався візит президента України Петра Порошенка до Індонезії. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: