У Дніпрі відкрили виставку куль і осколків, вийнятих лікарями з ран бійців АТОУ хірургічному відділенні Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова 5 серпня відкрилася експозиція куль і осколків, які хірурги витягнули з тіл тяжкопоранених бійців АТО.

За словами лікарів, в експозиції представили менш ніж 10% осколків, які хірурги дістали з ран солдатів.

Як розповіли медики, за два роки військових дій на Донбасі у лікарні, яка є однією з базових для лікування українських військових, вони назбирали близько чотирьох кілограмів такого «металу».

За інформацією хірургів, переважну частину осколків – різноманітних фрагментів снарядів та боєприпасів – вийняли під час операцій. У «колекції» як кулі стрілецької зброї, так і уламки мін, танкових снарядів, боєприпасів самохідних установок. Є і фрагменти боєприпасів заборонених калібрів.

З початку бойових дій на Донбасі Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Мечникова прийняла на лікування понад 2 тисячі бійців.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За цей час, за оцінками ООН, так загинули близько 10 тисяч людей.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: