Черниш виступив за відновлення залізничного сполучення з непідконтрольною частиною ДонбасуМіністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш висловився за відновлення пасажирського залізничного сполучення з непідконтрольною частиною Донецької і Луганської областей. Про це він розповів в інтерв’ю журналу «Фокус», яке цитує агентство «Українські новини».

«Єдиної політичної позиції з цього питання немає. Я вважаю, що потрібно підтримувати зв’язок з людьми на непідконтрольною території, тому що це – наші громадяни… Я не бачу суттєвої відмінності між тим, коли людина перетинає лінію розмежування на автомобілі, і тим, коли вона їде у вагоні поїзда», – сказав міністр.

«Сподіваюся, що формула безпеки для відновлення залізничного сполучення буде знайдена», – додав він.

В угрупованні «ДНР» у п’ятницю заявили, нібито українська сторона запропонувала відновити залізничне сполучення з Маріуполем і Констянтинівкою. В угрупованні сепаратистів, однак, додають, що «про терміни (відновлення – ред.) говорити ще зарано».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: